Ida Sandor: 10 rokov minimalizmu

Kategórie
 
 
 

Pinterest - aliceandalice.sk Instagram - aliceandalice.sk Facebook - aliceandalice.sk

 
 
 
 

Ida Sandor: 10 rokov minimalizmu

3. novembra 2016 sa v Kunsthalle v Košiciach konala veľkolepá módna show Idy Sandor s názvom 10 rokov minimalizmu.

 

Známa módna návrharka Ida Sandor predstavila svoju novú kolekciu Pure M, ktorá zaujala milovníkov módy čistým a minimalistickým štýlom. Prehliadku sprevádzala krásna herečka Gabika Marcinková, ktorá okrem moderovania zvládla aj úlohu modelky v elegantnom bielom outfite Idy Sándor.

Ida opäť presvedčila a ukázala, že jej modely môžu nosiť všetky ženy, ktoré milujú módu...

a že vie s citom jej vlastným vytvoriť modely, ktoré sú vhodné nielen na špeciálne príležitosti, ale aj na bežné dni.

Modely dokonale dopĺňali štýlové kabelky UASHMAMA. Ak ich nepoznáte, rozhodne stojí za to pozrieť web tejto značky. Budete ich milovať rovnako ako my

Oživením módnej show boli malé modely a modelky - predčasne narodené deti, ktorým sa kedysi venoval prednosta Kliniky neonatológie, MUDr. Peter Krcho. Všetky deti na našej mini prehliadke boli bezprostredne po narodení v ohrození života a prežili len vďaka špičkovej starostlivosti odborníkov v košickej Klinike neonatológie. V našich očiach sú hrdinovia nielen lekári, ale aj ich malí pacienti. 

Deti sa predviedli vo vybraných modeloch z nášho eshopu od značiek Little Creative Factory a Motoreta.

Táto prehliadka bola výnimočná aj tým, že sa na jednom pódiu ocitli dvojičky, trojičky a štvoričky - deti, ktoré boli predčasne narodené a ktoré boli po narodení v starostlivosti teamu profesionálov Kliniky neonatológie v Košiciach pod vedením pána primára MUDr. Petra Krcha, PhD. Cieľom bolo poukázať na potrebu ochrany a podpory kriticky chorých novorodencov, ktorí sú v bezprostrednom popôrodnom období ohrození zlyhaním orgánových systémov s hrozbou trvalých následkov. 

Večer vyvrcholil krstom kalendára, ktorý bol vytvorený špeciálne na túto príležitosť..

a milými a úprimnými gratuláciami od ľudí blízkych Ide, vrátane jej detí, ktoré nielen samotnú Idu, ale aj publikum dojali k slzám. 

O perfektný priebeh celej akcie sa staralo viac ako 40 ľudí v backstagi...

My sme si vychutnali každý moment celého večera, vrátane zaslúženej afterparty a odchádzali s pocitom vzácnej synergie ľudí, ktorí robia svoju prácu s láskou a z presvedčenia. 

Krátke video z akcie nájdete TU

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia