Blog o detskej móde - Alice & Alice

Kategórie
 
 
 

Pinterest - aliceandalice.sk Instagram - aliceandalice.sk Facebook - aliceandalice.sk

 
 
 
 

TIPY NA DARČEKY, séria štvrtá

 

TIPY NA DARČEK, séria tretia

 

TIPY NA DARČEKY, séria druhá

 

TIPY NA DARČEKY, séria prvá

 

Nová kolekcia Gray Label AW19: MOSS

 

Louise Misha: Boho štýl

Tešíme sa, že pre vás máme opäť niečo úplne nové! Bohémska značka Louise Misha si popularitu získala vďaka jedinečnému 'boho-chic' dizajnu. Bohémsky alebo Boho štýl čerpá inšpiráciu v ľudovch kultúrach po celom svete a dal by sa definovať ako ženský, uvoľnený, oslavujúci prírodu a prirodzenosť.  Boho štýl je niečo, čo nie je presne zadefinované, ale je tak trochu retro, pripomínajúc deti kvetov a hippies,  či indiánsky a country štýl. Jedno je však isté - úplne si ho zamilujete!

 
 

Editoriál: On the Rooftop

Editoriál magazínu Rikiki. Foto Stano & Kristy. Vizáž a styling Eva Kováčiková.

 

Bobo Choses SS19: To Make a Garden

Nová kolekcia Bobo Choses nás núti zamyslieť sa nad zdanlivo banálnou otázkou - čo by sa stalo, keby zmizli všetky včely? Narušenie krehkej rovnováhy v prírode by mohlo mať zničujúce účinky pre celé ľudstvo a pravda je, že populácia včiel sa alarmujúco zmenšuje. A preto Bobo Choses svojou novou kolekciou vyzýva všetkých malých aj veľkých: Urobte si záhradku, pestujte rastlinky a kvietky. Včely tak budú aj vďaka vám šťastné!  ????????????????????????????

 

I wear a hat to keep my ideas warm... vol. II

 

Teddy Bear

Teddy bear alebo kožúšok z umelej kožušiny je najväčším hitom sezóny nielen v móde dospelých, ale je naozaj vďačným (a teplým) kúskom aj v šatníku malých parádnic. Podľahnete mu aj vy?

 

 

Farby jesene II

Žiadne iné obdobie pre nás nie je také inšpiratívne ako jeseň. Ako hovorí Anna zo Zeleného domu, sme rady, že žijeme vo svete, v ktorom je Október.

Kabát a doplnky Kids on the Moon

 

Gray Label AW18: Miniature

Objavte novú kolekciu holandskej značky Gray Label AW18 Miniature Collection.  Pre najmenších malých minimalistov, ktorých držíme najpevnejšie v tých najlepších rukách...

 

Gray Label AW18: ROOTS

ROOTS. AUTUMN WINTER 2018

Dovoľte nám predstaviť Vám novú kolekciu Jeseň - Zima 2018 Gray Label Roots - Korene. Novou farbou sezóny je slivkový odtieň bordovej - odtieň, ktorý nám má pripomínať, aby sme sa stále držali pri zemi. V tejto farbe Vám prinášame nové strihy šiat, overalov, tričiek či mikín.

Už legendárny dizajn ocenia nielen malí milovníci prírody, ktorí chcú byť rovnako silní ako sú stromy.

 

Little Creative Factory AW18-19: Horizons

Príbeh najnovšej kolekcie španielskej značky Little Creative Factory sa odohráva pod jasným zimným slnkom, kde sa nekonečná, tmavomodrá obloha stretáva s hrdzavočervenou zemou, hory s oblakmi a nebo s morom. Je to príbeh mladého dievčaťa naboso bežiceho svetom, ktorý zdanlivo nemá žiadne hranice. Jej pohľad je upretý na nekonečný, meniaci sa horizont. Ten v nej vzbudzuje neobyčajnú nádej a nové možnosti. 

 

BOBO CHOSES: THEHAPPYSADS

Nová značka v našej ponuke, BOBO CHOSES, predstavuje jedinečnú retro kolekciu v podaní veľmi špeciálnej detskej kapely - THE HAPPYSADS! My sme im úplne podľahli.

 

Nadčasová kolekcia slovenskej značky Oolet

Nadčasová kolekcia Jar-Leto slovenskej značky Oolet Dizajn bola navrhnutá a s láskou vyrobená na Slovensku. Biele štýly sú vyrobené z ľanu a farebné z bavlneného mušelínu. Obidva materiály sa tešia čoraz väčšej obľube aj u najnáročnejších zákazníkov. Autorka kolekcie volila príjemné púdrové a naturálne odtiene materiálov.

A ak je niekto, kto 'preslávil' známu púdrovú ružovú na našom trhu, tak sú to Miškine dievčatá z obľúbeného blogu Dorota&Greta :-) podľa nás sa im takýto štýl nesmierne hodí...

Photo credit: Dorota&Greta

 

Here comes the sun...

...the smiles returning to the faces

 

NEW IN: KIDS ON THE MOON

Držte sa svojich snov! Kolekcia SS18 'Dream Team' je o nabádaní detí, aby neupustili zo svojich snov a ostali deťmi tak dlho, ako budú chcieť. Najdôležitejšie je, aby neprestali veriť, že sa ich sny naozaj naplnia. A že detsvo má byť o voľnosti a a nie je dôležité dodržiavať prísne pravidlá sveta dospelých.
 

Pre najmenších minimalistov

Pre všetkých najmenších minimalistov na svete a ich rodičov v Gray Label vytvorili "Miniature" kolekciu základných kúskov pre bábätká.

 

NEW IN: Gray Label SS18 Limitless

Detská myseľ je magická a čistá. Ich fantázia im dovolí stať sa čímkoľvek, čím chcú.

 

NEW IN: Little Creative Factory SS18 DANCERS

Vchádza po studených kamenných schodoch do prázdnej izby a pozerá sa cez okno na zelenú klenbu lesa, kde spolu s priateľkami a vílami tancujú až do zotmenia.  Toto je jej susedstvo, jej život, jej domov.

 

NEW IN tinycottons SS18: Vitajte v hoteli Bonheur! ALL INCLUSIVE

Vážení hostia!

Toto leto by sme Vám chceli predstaviť výnimočné miesto, Hôtel Bonheur! Zbaľte si svoje kufre a vydajte sa spolu s nami na zábavnú cestu pri hľadaní radosti a šťastia. Počas Vášho pobytu Vám odovzdávame náš know-how na zábavu a vy konečne pochopíte jej skutočný význam. Nezmeškajte ani jednu atrakciu, všetko je ALL INCLUSIVE!

Prajeme Vám príjemný pobyt,

Hôtel Bonheur

 

 

Z rozprávky do rozprávky: Snehulienka

 

NEW IN: Nová kolekcia KaiKai v spolupráci s Barborou Idesovou

Slovenská značka KaiKai po svojej prvej úspešnej kolekcii Forest prináša svoju novú kolekciu basics tričiek. V spolupráci so šikovnou slovenskou ilustrátorkou Barborou Idesovou tak vznikla vydarená kolekcia plná veselých ilustrácií a pestrých a výrazných farieb. Pre deti od 0 do 7 rokov.

 

And what is your superpower?

Mikiny so zvieracími motívmi sú veľmi obľúbenými nielen u chlapcov, ale aj dievčatá v nich vyzerajú štýlovo a cool.

 

Anglická vianočná tradícia: Crackers

Ak radi pridávate k pôvodným vianočným tradicíam aj nové, toto je niečo pre Vás! Predstavujeme vám vianočné balíčky s prekvapením - tzv. Crackers. Sú súčasťou britských vianočných sviatkov už od viktoriánskej doby.

 

Prvé Vianoce

Keď máme doma malé bábätko, s ktorým prežívame jeho prvé Vianoce, sú tieto sviatky ešte o čosi čarovnejšie aj pre nás :-)

 

V rytme Luskáčika: Veľký predvianočný špeciál

Pre nás v Alice&Alice by Vianoce ani neboli Vianocami, keby sme adventnú sezónu neodštartovali baletným predstavením Luskáčika v Slovenskom Národnom Divadle. Prečítajte si s nami niečo o tejto čarovnej rozprávke a inšpirujte sa pri výbere vianočných darčekov pre vašich najmenších.

 

NEW IN: Diobo

Za značkou Diobo stoja dve mladé šikovné mamičky, ktorým na trhu chýbala ponuka kvalitných čiapok, hlavne pre menšie detičky.

 

Vianočný výber pre chlapcov

Mysleli sme, že by sme vedeli odporučiť niekoľko pekných darčekov, ktoré by mohli potešiť každú chlapčenskú dušičku :-)

 

Poštovné zadarmo do 3.12.2017

Nechajte si doručiť svoju objednávku domov úplne zadarmo! Akcia FREE SHIPPING platí pre všetky objednávky s adresou doručenia na Slovensko a platí do nedele 3.12.2017. 

 

NEW IN: Free Sisters

Túto značku sme objavili už pred časom na Instagrame. Chceli sme o nich vedieť viac, ale nemali žiadnu webstránku ani eshop, iba jednoduchý profil na Facebooku. Tušili sme, že prinesú na trh niečo nové a krásne. O niekoľko mesiacov neskôr sme na veľtrhu v Paríži stretli dve malé pehaté dievčatá, ktoré vyzerali ako z rozprávky a s prekvapením sme zistili, že patria k Free Sisters.

 

Vianočný škriatok :-)

To, že naše zákazníčky sú mimoriadne schopné, šikovné a milé dámy, vieme už dávno. Ale keď vidíme skutočne vydarené fotografie spokojných malých zákazníkov, ten pocit je na nezaplatenie. Za foto ďakujeme fotografke Zuzane Štulrajterovej.

 

Love of gold

You are gold baby. Solid gold...

Vianočný výber v zlatom.

 

Boundless Play: Hranie bez hraníc

Ako deti nás nikto nenútil ísť sa hrať. Hra bola pre nás prirodzená ako dýchanie. Vankúše na gauči boli pre nás hradnou pevnosťou. Kartónové krabice zase raketou, ktorou sme odleteli na Mesiac. Pamätáte sa? Pri hre sme objavovali, kto vlastne sme, o čom snívame a kým chceme byť.

 

Maličkosti do čižmičky II

Ak chcete detičkám pribaliť do Mikulášskej čižmy aj nejakú drobnosť, prinášame Vám malú inšpiráciu

 

Mini Dressing vs FAKE

Dostávame množstvo otázok týkajúcich sa produktov Mini Dressing. V Alice&Alice predávame originálne produkty od kórejskej značky Mini Dressing - od výrobcu, ktorý tento dizajn vymyslel, realizoval a uviedol na trh. Na čínskych stránkach samozrejme nájdete (lacné) kópie (nielen) týchto produktov. Je na každom z nás, aby sa zodpovedne rozhodol, kde si daný produkt kúpi.

U nás máme viac ako dva roky spokojných zákazníkov, ktorí sa k náím opakovane vracajú a ktorí vedia, že predávame originálny produkt a ak niekomu záleží na tom, aby dostal skutočne podkolienky Mini Dressing so všetkým, čo k tomu patrí (tvár zvieratka na leme, protišmuková podrážka, kvalitná ponožka, originálne balenie a pod), tak si ich radi kúpia u nás.

 

 

Magnetické kocky TEGU

Predstavte si hračku, ktorá otvára obrovské možnosti fantázii, je krásna na pohľad aj na dotyk, šetrí životné prostredie a pomáha ľuďom, ktorí to potrebujú. Zoznámte sa s TEGU!

Evolúcia hračiek napreduje každým dňom. Drevené kocky boli pritom takmer od počiatku a prežili dodnes vďaka svojej prirodzenej jednoduchosti. TEGU zo starej dobrej drevenej stavebnice vytvorilo niečo nové a skvelé - drevený magnetický stavebnicový systém, ktorý otvára hre nekonečné možnosti.

 

Outfit of the Day: Ms. Fox

We are all different, but there is something kind of fantastic about that, isn't there?

Mr. Fox

 

Outfit of the day: True Blue

Outfit na tento deň

 

Sweater weather...

V zime a mraze sa bez dobrého a teplého svetra nezaobídeme!

 

I wear a hat to keep my ideas warm...

Prinášame Vám veľký čiapkový editoriál!

V ponuke máme hneď niekoľko značiek, ktoré ponúkajú kvalitné a štýlové čiapky - či pletené, kožušinové alebo bavlnené. Pri detských čiapkách je najdôležitejšie, aby boli nielen kvalitné, ale aby aj dobre sedeli na malej hlávke a príjemne hriali. Už je len na Vás, ktorú vyberiete pre Vášho drobca :-)

 

A&A EVENT: We are Dreamers

Poďte s nami snívať! Preneste sa spolu s nami na chvíľu do krajiny snov presne tak, ako si to túto sezónu naplánovali tvorcovia Little Creative Factory. Mini fashion show inšpirovaná ich tohtoročnou kolekciou WE ARE DREAMERS bola hlavným bodom programu nášho malého módneho eventu pri príležitosti uvedenia jesenných kolekcií kľúčových značiek v našej ponuke na slovenský trh.

 

AW17 Mouse in a House: SHADOWS

Predstavujeme Vám novú, jesennú kolekciu značky Mouse in a House: SHADOWS. Poľskí dizajnéri prinášajú túto sezónu na trh nielen ich typicky premyslený dizajn, zmysel pre detaily, ale v neposlednom rade jemný a kvalitný materiál a výrazné farby.

 

 

10 dôvodov, prečo skladať puzzle

Londji, španielsky výrobca výnimočných detských hračiek pre všetky deti vo veku 3 -103 rokov tvdí, že skladanie puzzle je zábava bez ohľadu na to, či ste malé alebo veľké dieťa :-) Je mnoho dôvodov, prečo by ste mali motivovať Vaše deti, aby si poskladali puzzle, napríklad....

 

Dress of the Season: Wolf&Rita Claudia No Electricity

Ak máte radi "inú" módu, musíte milovať tvorbu Wolf&Rita. Šaty Claudia vo vzore No Electricity z tohtoročnej jesennej kolekcie sú zaručene viac iné ako čokoľvek, čo sa vo svete detskej módy bežne objavuje.

 

Smaragdová zelená

Žiarivá a inšpirujúca - taká je tajomná smaragdová farba, ktorá tak pristane jesennému šatníku!

Outfit a fotografie Michala @Dorota&Greta

 

OOTD: Dokonalý outfit

Život nie je dokonalý, ale outfit môže byť...

Autor fotografií: Dorota&Greta

Pompom čiapka tinycottons

 

Farby jesene

Privítajme spolu jeseň! Začiatok školského roka sa ešte niesol v znamení slnka, tepla a dozvukov leta, ale teraz sa nám zdá, že jeseň prišla akosi prirýchlo. Prinášame Vám niekoľko nápadov, čím deťom doplniť jesenný šatník tak, aby im bolo nielen pohodlne, ale aj teplúčko. Lebo jeseň je aj o tom, že..

..máme radi tie sychravé dni, kedy to zachráni už len horúca čokoláda  :-) #hot-chocolate-weather

 

Little Creative Factory AW17: WE ARE THE DREAMERS

Little Creative Factory uvádza svoju novú kolekciu, inšpirovanú tými, čo snívajú. Je to cesta nekonečnými pohľadmi detí, ktoré hovoria samé za seba, bez slov. Kolekcia portrétov, ktoré vydzvihujú podstatu ich osobností.

 

 

Späť do školy!

Ach, ako milujeme letné prázdniny! Tie kľudné letné rána bez budíka a chystania desiat do škôl. Užívame si spoločné chvíle pri mori či v horách, s priateľmi či rodinou, objavujemé spolu nové miesta, na ktorých sme predým ešte neboli, vymýšľame bláznivé plány, hráme sa alebo len tak rozjímame na terase s chladnou limonádou.

Ale keď sa august začne blížiť ku svojmu koncu a večery sú predsa len trochu chladnejšie, všetci cítime, že je čas prichystať sa do školy. Zošity, ceruzky, tašky. Pamätáte si, že ste sa tiež vlastne trošku do tej školy aj tešili? :-) Nové stretnutia s malými kamarátmi - plní zážitkov a očakávaní, čo ďalší školský rok prinesie?

 

tinycottons AW17: Altiplano

Preneste sa spolu s nami na náhornú plošinu Altiplano v Peru, kde sa na brehu jazera Titicaca rozvíja príbeh tohtoročnej zimnej kolekcie tinycottons. Je plná originálnych folkových motívov, príjemných škoricovo-hnedých a modrých odtieňov a ako inak, hlavným menovateľom sú superkvalitné a príjemné materiály.

 

Motoreta AW17: We are Nature

Nová kolekcia španielskej slow fashion značky Motoreta sa inšpiruje umeleckým hnutím z konca 60-tych a začiatku 70-tych rokov, tzv. Land Art-om - umením vytvoreným vo voľnej prírode. Autorky v nej podčiarkujú vzťah detí k neurbánnemu prostrediu a poukazujú na to, že život v symbióze s prírodou je jedinou nádejou pre budúce generácie.

 

Gray Label AW17: MY WAY

Holandská značka Gray Label práve uvádza svoju novú kolekciu AW17 s názvom MY WAY.  Táto kolekcia chce poukázať na to, že deti majú svoju vlastnú identitu a charakter už od narodenia a to by sme si mali my všetci, rodičia, uvedomiť a rešpektovať.

 

Oolet: SS17

Obľúbená slovenská značka Oolet Dizajn uvádza novú kolekciu SS17. Po originálnych ľanových pleteninách nám tentokrát prináša ľanové a mušelínové kúsky v jemných naturálnych farbách, ktoré sa navzájom perfektne kombinujú. Nám sa veľmi páči a sme zvedavé, čo na ňu poviete vy. 

SaveSave

 

Paris is always a good idea

Už piatykrát sme boli na prestížnom veľtrhu detskej módy v Paríži, kde sme pre vás vyberali to najlepšie z kolekcií na budúcoročné leto. Sú to teda už tri roky, čo spolu s Alice&Alice v našej malej "Krajine zázrakov" prežívame krásne a občas aj bláznivé dobrodružstvá. Napriek tomu, že obe máme okrem Alice aj inú prácu a doma rodiny, ktorým sa venujeme a čas je pre nás stále drahšou komoditou, napĺňa nás energiou, keď sa nám ozývate s milými odkazmi, ako sme vám spríjemnili deň a akou sme pre vás inšpiráciou. Ďakujeme! Bez vás by táto dobrodružná cesta nemala zmysel. 

 

Púdrovoružové alebo oceľovomodré?

 

Little Nomad Girl

 A zrazu je tam, ďaleko od davov ľudí, obkolesená iba dunami piesku a tichom - malá silueta. Malé dievča s dušou Nomáda. Malý tieň sa pomaly približuje tichým krokom. Zastavuje, obzerá sa naokolo, dovolí si splynúť s okolím, naplnená svetlom a energiou. Vychutnáva si moment. Pozorujeme ju. Cítime slobodu a naplnenie, ktoré preniká touto putujúcou dušou. Stali sme sa náhodným svedkom dokonalého obrazu. 

 

OOTD: Motoreta & Minorquines. Kúsok Španielska

 

Sme presvedčené, že ...

...vzdelávaním v otázkach štýlu a vkusu už v detskom veku obohacujeme životy našich najmenších a nás všetkých aj do budúcnosti. Ďakujeme EVITA magazín za rozhovor a Zuzana Gavulka Gavulová za fotosession 

 

Lukášek v pelíšku

Pozrite na nezbedného Lukáška! Ako píše jeho šarmantná maminka Veru Harnol vo svojom blogu:

 A teď zcela objektivně :-) musím napsat, že Lukáškovi pyžamko strašně sluší, co myslíte? Prostě ta jemná modrá barva, střih, límeček a knoflíky, do toho nožičky s modřinami, no rozplývám se. S mužem jsme oba po obléknutí pyžama jen pronesli: "Jééééé". No jedno vám povím, chci taky takové pyžamo :-)

 

Čiernobiele leto

Máme radi farby, ale kto by odolal čiernobielej kombinácii? 

 

OOTD : Najlepšie základné kúsky (Gray Label & Minorquines) II

Do našej ponuky sme pridali klasické biele tričko s krátkymi rukávmi a vreckom, vyrobené z najjemnejšej talianskej bavlny. Toto tričko je úplný základ každého šatníka. Podľa nás je dokonalé. 

 

Život je najkrajší, keď sme na pláži

 

10 IS: Móda z ulice

 

Sunshine Moodboard

Here comes the sun, Here comes the sun, and I say, It's all right

Little darling, it's been a long cold lonely winter
Little darling, it feels like years since it's been here


Here comes the sun Here comes the sun, and I say It's all right. 

The Beatles

 

OOTD : Najlepšie základné kúsky (Gray Label & Minorquines)

 

Amiki Sleepwear: Make your dreams happen...

Nočné košieľky pre malé princezné a látka taká jemnučká, že v ňom chce snívať každá víla - také sú pyžamká od Amiki.  Všetky Amiki produkty sú vyrobené z vysokokvalitnej bavlny, hodvábu a vlny. "Vintage" dizajn je doménou mamičky dvoch dcér, ktoré sa aktívne podieľajú na kreatívnom procese tvorby, a preto spokojnosť detí s produktom je 100% zaručená. Pyžamká sú vyrobené v Estónsku.

Za fotky ďakujeme Miške @Dorota&Greta blog 

 

TEGU: Kolekcia BLOSSOM Spring 2017

Predstavte si hračku, ktorá otvára obrovské možnosti fantázii, je krásna na pohľad aj na dotyk, šetrí životné prostredie a pomáha ľuďom, ktorí to potrebujú. Zoznámte sa s TEGU!

Evolúcia hračiek napreduje každým dňom. Drevené kocky boli pritom takmer od počiatku a prežili dodnes vďaka svojej prirodzenej jednoduchosti. TEGU zo starej dobrej drevenej stavebnice vytvorilo niečo nové a skvelé - drevený magnetický stavebnicový systém, ktorý otvára hre nekonečné možnosti. Kolekcia Blossom navyše prináša krásne, žiarivé farby. Čo na nich poviete? 

 

Minorquines - autentické, jednoduché a nádherné

Minorquines alebo Avarca sandálky sú nástupcom slávnych topánok vynájdených roľníkmi, žijúcich na ostrove Menorca v 50-tych rokoch 20. storočia. Sú vyrobené z mäkkej kože, s ľahkou gumenou podrážkou.  Otvorená špička a poloha pätového popruhu zabezpečí, že noha ostane pri chôdzi pevne na svojom mieste. 

Foto: Milk Magazine

 

Láska kvitne s orgovánom

Miniséria fotiek Orgovánová jar s Tamarou Heribanovou

Autor: Branislav Šimončík

 

Snívame o jari...

 

Little Creative Factory SS17: Nomads

Nová kolekcia od Little Creative Factory s názvom "Nomads" nás toto leto inšpiruje k tomu, aby sme v sebe objavili pozostatky kočovníckych génov, obuli si túlavé topánky a spoznávali nové perspektívy životného šťastia. Vybrané kúsky sú už zaradené v našej ponuke. Budete aj vy toto leto aspoň trošku nomádmi? My sme úplne podľahli...

 

New In: Mouse in a House!

Predstavujeme Vám novú značku v našej ponuke: Mouse in a House...

 

KaiKai Forest 30% OFF

Uchmatnite si niečo z jarného výpredaja kolekcie Forest KaiKai Kids. To je všetko, čo máme, viac už nebude. First come, first serve... 

KAIKAI KIDS 

 

Bloom and grow..

Sukňové šaty na traky sa vrátili do módy vo veľkom štýle! Sú pohodlné, hravé a ako stvorené na prvé jarné dni. Vybehnite s deťmi na čestvý vzduch, nastavte tvár slnku a precíťte spolu príjemné chvíle. Zima je za pomaly za nami, a ako sa hovorí, jar je prvým pohladením leta. :-)   

#nowinterlastsforever #thespringwillfollow

 

KOUN: SS17 LAUNCH EVENT

Zima sa síce ešte oficiálne neskončila, my sme však už privítali leto! A aké by už len bolo leto bez zmrzliny? Keď sme začali plánovať náš event na uvedenie tohtoročných letných kolekcií, výber miesta bol jednoznačný - najlepšia zmrzlináreň na svete - KOUN:)

 

 

Privítajme jar s Oolet dizajn

Oolet Dizajn je naša obľúbená slovenská značka, ktorá pracuje v duchu slow fashion. Otázka uvedomelej spotreby začína byť čoraz aktuálnejšia a majiteľka, ktorá stojí za značkou Oolet dizajn si to veľmi dobre uvedomuje. Jej kolekcia je vyrobená z prírodných materiálov, ako bavlna a ľan a nesie sa v naturálnych a púdrových tónoch. Spoločným cieľom spolupráce s Oolet Dizajn je prinášať na slovenský trh kvalitné veci, ktoré si zamilujú nielen decká, ale aj ich rodičia. 

 

See Concept sa mení na IZIPIZI!

See Concept sa mení na IZIPIZI! 

 

Šalviová zelená

Tohtoročná sezóna Jar-Leto dáva jasný signál: nebojte sa zelenej! Práve táto farba sa objavila na prehliadkach svetoznámych značiek a je už na prvý pohľad okúzľujúca. Ide o neutrálnu farbu, ktorú možno dobre kombinovať s inými farebnými odtieňmi. Odvážite sa? :-)

Za milé fotky ďakujeme Michale a dievčatám Dorota&Greta

 

This love of mine...

...my Valentine <3

 

Wolf & Rita: Kolekcia SS17

Letná kolekcia SS17 Wolf&Rita pozostáva z dvoch línií - prvá s názvom Oh a La Bourgeois a druhá je výsledkom kolaborácie s parížskym módnym návrhárom Jean-Charles de Castelbajac, ktorý sa preslávil svojimi kreáciami pre speváčku Madonnu. 

 

Gray Label SS17: Miniature

Úžasná miniatúrna  kolekcia MINIATURE holandskej značky Gray Label ponúka dokonalú kombináciu basic oblečenia pre najmenších drobčekov, inšpirovaná najmenším členom Gray Label rodiny - malou Miou. 

 

Motoreta SS17: Ferdinand a kvety

MOTORETA Jar Leto 2017: FERDINAND A  KVETY 

“Kde bolo tam bolo, kedysi dávno v Španielsku žil jeden malý býk. Volal sa Ferdinand. Všetky ostatné býčky v jeho stáde behali, skákali a bojovali medzi sebou. Ferdinand však najradšej ticho sedel sám a ovoniaval kvietky... ...”

Ferdinandov príbeh, 1936 napísal Munro Leaf 

 

Tinycottons SS17: Pocta

Španielska značka Tinycottons predstavila svoju novú kolekciu Jar-Leto SS17: Tribute Kolekciu SS17 s jasným zámerom - poukázať na dôležitosť PRIATEĽSTVA ako takého... 

 

Nová kolekcia SS17 Gray Label: Deň v ateliéri

JAR LETO 2017: Jeden deň v ateliéri

Pozývame Vás do ateliéru holandskej značky Gray Label! Objavte s nami nové štýly a farby, ktoré odkrývajú umelca v každom dieťati. Holandskí dizajnéri navrhli nové strihy (šaty s trakmi, nohavice so zníženým sedom, šály, letné overaly pre bábätká či dlhé sukne pre bohémske dievčatá), pričom zaradili do ponuky aj novú farbu sezóny -  šalviovozelenú (Sage).

To všetko pre malých Picassov, pohybujúcich sa medzi stolmi so stovkami farebných ceruziek. Keď si vyberú tie správne farby, vrátia sa naspäť k svojmu dielu, pospevujúc si svoju obľúbenú melódiu, ktorá nejde z hlavy von.

Tu sa ich sny premieňajú na myšlienky a z myšlienok si poskladajú svoj život.

 

Pozdrav od spokojných zákazníkov

 

Kde bolo, tam bolo..

S Gavulkou sme sa stretli za veľmi príjemných okolností a celá príhoda nám doteraz vyčarí úsmev na tvári. Fotografka Zuzana Gavulková dlhodobo spolupracuje (nielen) s detskými značkami, aj preto, že má talent zachytiť emóciu dôležitého okamihu alebo z obyčajného momentu vie spraviť výnimočný. Aj tieto fotky pôsobia rozprávkovo, až mysticky. Ďakujeme! 

Foto: Gavulka

Outfit: Tiny Cottons

 

Klára a Luskáčik

Klára je snivé, ale odvážne dievčatko, ktoré od svojho krstného otca Drosselmeyera dostane zvláštny vianočný dar - luskáčik na orechy. Úderom polnoci sa Klára ocitne uprostred vojny perníkových vojakov a myší vedených Myším kráľom. 

 

Prvé Vianoce

K Tvojim PRVÝM VIANOCIAM Ti želám vidieť všetky žiarivé hviezdy, ktoré svietia na jasnej nočnej oblohe nad nami a obklopený radosťou a láskou cítiť teplo nášho domov a vytvoriť si vzácne spomienky, ktoré budú trvať celý život. 

 

Nech si naplno užijú hru, nie hračky...

lebo neboli stvorené, aby sedeli a učili sa. Boli stvorené, aby objavovali, skúmali, vzdelávali sa a hrali.

 

Jingle Bell Rock(&Roll)

Jingle bell, jingle bell, jingle bell rock..and roll

 

Priatelia nedovolia svojim priateľom nosiť škaredé okuliare..

a preto Vám s veľkou radosťou oznamujeme, že sme do našej ponuky zaradili krásne, kvalitné, dizajnové a pritom cenovo dostupné detské slnečné okuliare. Zoznámte sa s francúzskou značkou SEE CONCEPT! 

 

Rozprávkové Vianoce: Kai

'Zoberiem jednu kocku a nájdem k nej takú, ktorá sa k nej hodí. Ak takú nemám, hľadám ju. Je to hra rozumu. Hrám ju každý deň.' Kai

 

Život je najlepší v pohodlnom pyžamku...

Nádherné pyžamko Grace od značky Amiki Sleepwear vo viktoriánskom štýle v podaní Mišky z Dorota&Greta.

Grace a viaceré ďalšie kúsky od Amiki Sleepwear máme teraz v ponuke s 30% zľavou.

 

Rozprávkové Vianoce: Statočná Gerda

“Ale nemôžeš Gerde pomôcť poraziť túto zlú a ľadovú silu?“ “Nemôžem jej dať väčšiu silu ako tú, ktorú v sebe má,“ povedala žena; “nevidíš, aká je silná? A ako sú ľudia a zvieratá ochotné pomôcť jej a ako statočne zvláda nástrahy tohto ľadového sveta? Nemôže odo mňa dostať žiadnu silu väčšiu ako tú, ktorú v sebe má, lebo jej sila spočíva v čistote a nevinnosti jej srdca.“

Úryvok z knihy Hansa Christiana Andersena, Ľadová kráľovná

 

Sivá - Čierna - A odznova. Sivá...

Ako zhodnotila Tonka z Adam Fashion Blog, najlepšie a najvydarenejšie outfitové posty sú tie najmenej premyslené a neplánované.  Veď čo môže byť štýlovejšie a univerzálnejšie ako dobre padnúce roztrhané rifle, pohodlná mäkkučká mikina a členkové tenisky? Nám neostáva iné, ako s ňou úplne súhlasiť. 

 

 

Kamarát Huckleberry

Huckleberry Finn je obyčajný chlapec - typické dieťa bez ohľadu na to v akom meste žije a aký rok sa píše. Je to chlapec, ktorý má svoje sny a obavy. Miluje nespútanú voľnosť, obdivuje pravé priateľstvo a hry. 

 

Ak by si mala u nás vybrať Červená Čiapočka...

....čo by to podľa Vás bolo? :-) #littleredridinghoodselection

 

Maličkosti do čižmičky

Ak pripravujete deťom Adventný kalendár alebo im chcete pribaliť do Mikulášskej čižmy nejakú maličkosť, prinášame Vám inšpiráciu na malé darčeky...

 

Inšpirácia na outfit: Sivý nepremokavý plášť z kolekcie Nostalghia

O kolekcii Little Creative Factory Jeseň-zima 2016: Nostalghia, sme už písali - každý kúsok tejto kolekcie má svoj vlastný charakter, ale zároveň je navrhnutý tak, aby sa s ním dalo experimentovať. 

Miška z Dorota&Greta Blog opäť dokázala, že kombinovanie a vrstvenie jednotlivých odevov môže viesť k neočakávaným a prekvapivým výsledkom. Každý malý alebo veľký rojko tak môže vytvoriť svoj vlastný štýl, v ktorom vynikne jeho osobnosť. Striebornosivé nepremokavé plášte od Little Creative Factory v kombinácii so žiarivou okrovou farbou vynikli v pekných jesenných outfitoch.

 

V jednoduchosti je krása

Minimalistická móda je napohľad nenápadná, až prehliadnuteľná, ale keď sa pozriete bližšie, očarí vás jej rafinovanosť. Samozrejme že máme rady sofistikovaný štýl, ale v záplave prekombinovaných módnych kúskov môže byť jednoduchosť a minimalizmus viac než vítaný. Symblizujú ho monochromatické kombinácie, čierna, sivá, biela, béžová a hnedá vo všetkých jej odtieňoch. V jednoduchosti je proste krása.  

 

Ida Sandor: 10 rokov minimalizmu

3. novembra 2016 sa v Kunsthalle v Košiciach konala veľkolepá módna show Idy Sandor s názvom 10 rokov minimalizmu.

 

 

Jesenný outfit: Adam Fashion Blog feat. Motoreta

O kolekcii španielskej značky Motoreta AW16: Standing Mobile sme už písali. Adamko z Adam Fashion Blog hrdo nosí jesenný kabát s kapucňou zo sivej rifloviny skombinovaný s pleteným šálom a čiapkou s brmbolcom. 

Za fotky ďakujeme Tonke z Adam Fashion Blog

 

Jesenný výber

Jeseň máme veľmi rady, lebo sa môžme v parku prechádzať v žltých a červených listoch a zbierať gaštany a orechy a potom z nich doma s deťmi vyrábať výtvory od výmyslu sveta. O pár dní príde zima, dni sa skracujú a my pripravujeme naše domovy na obdobie pod teplými dekami, s dobrou knihou a čajom.  

Jeseň máme fakt rady a chceme nosiť a hrať sa s... 

 

Krásna Matylda v šatách Yumiko od značky Motoreta

Rozkošná slečna Matylda sa hrdo nesie v nových šatách a výrazných geometrických pančuškách. Niet nad spokojných malých zákazníkov!

Za foto ďakujeme Veronke z Matylda-Hugo.cz

 

TinyCottons AW 16: Kolekcia Face your faces

Život je o emóciách. Radosť, hnev, nuda, prekvapenie..

Dobré pocity zdieľajme a buďme štedrí! Negatívne pocity berme ako ponaučenie. TinyCottons vytvorilo kolekciu plnú pocitov a výrazov, stvárnených v grafike. Ľudia sú o emóciách. Postavte sa im tvárou v tvár. Čeľte im! #faceyourfaces

 

 

Gray Label AW16: Nespútaná Červená Zem očami Adam Fashion Blog

Gray Label AW16: Nespútaná Červená Zem ako ju vidí Tonka z Adam Fashion Blog

 

 

 

 

Vitaj jeseň!

Jeseň je v plnom prúde a ako by povedala Anna zo Zeleného domu, aj my sme rady, že žijeme vo svete, v ktorom je október...

 

Dve malé čarodejnice (Inšpirácia na outfit)

Aj vy si stále zvykáte na  sivé jesenné dni? Trochu tajomnej atmosféry nám prináša Miška z Dorota&Greta Blog

 

 

 

Nová značka: KaiKai Kids

Sme hrdé, že sme do ponuky zaradili novú slovenskú značku, ktorú by sme Vám dnes chceli predstaviť - KaiKai Kids.  Ako to už býva, za touto značkou s detským oblečením a doplnkami, stoja 2 mamy štyroch detí, ktoré navrhli vydarenú kolekciu (nielen) pre (svoje) deti a s obdivom ju sledujeme už od jej uvedenia na trh na Urban Markete v roku 2015. 

 

Motoreta AW16: Standing mobile

V našom dnešnom príspevku by sme Vám radi predstavili novú kolekciu španielskej značky Motoreta AW16 “Standing Mobile”, ktorá je celá o pohybe a zmenách vo vzhľade či v náladách, ktoré sprevádzajú dieťa celé jeho detstvo (ak nie aj celý život). 

 

Keď prší...

Niektorí ľudia dážď precítia, iní iba zmoknú... 

Za fotky ďakujeme Miške Dorota&Greta Blog

 

Osvedčená klasika

Nohavice na traky, ako ich vidí Tonka z Adam Fashion Blog: ' Nohavice na traky sú fantastická vec. Okrem toho, že vyzerajú na deťoch rozkošne, sú praktické a zahrejú. Po dlhšej úvahe som sa rozhodla pre Gray Label a neľutujem. Táto minimalistická holandská značka používa na výrobu všetkých vecí tie najkvalitnejšie organické materiály, ktoré aj po mnohých praniach dokonale držia tvar a zachovávajú si mäkkosť. Majú klasické strihy, ktoré sedia na takmer každú detskú postavu a jednoduchý ľahko kombinovateľný dizajn. Tepláky na traky od Gray Label sú nielen nadčasová, rokmi overená klasika, ale v prvom rade praktický kúsok šatníka, ktorý sa naozaj oplatí.''

Foto: Adam Fashion Blog

 

Little Creative Factory: Nostalghia AW 2016-17

V novej kolekcii  Jeseň-Zima 2016/17 sa LCF vydalo späť v čase na prelom 18. a 19. storočia do čias, keď ticho, tma, vyčepanie a chlad, boli nerozlučnými spoločníkmi mnohých detí. Do čias, keď hry, piesne a sny boli od detí odtrhnuté Veľkou priemyselnou revolúciou. Do čias, kedy modernizácia a prvopočiatky konzumného života vykradli mnohé detské sny.

 

 

Bratislavské módne dni 2016

Veľmi sa tešíme, že sme mohli byť súčasťou otváracieho dňa BMD, na ktorom sme publiku predstavili najnovšie kolekcie slow fashion značiek Little Creative Factory a Motoreta. Najväčšiu radosť sme však mali z našich detičiek, ktoré to zvládli úplne parádne a na móle poriadne zahviezdili!

 

V hlavnej úlohe Modrý Kardigan

Módna tvorba portugalskej značky Wolf&Rita má pre nás silný náboj snivej poetiky. Tohtoročná zimná kolkcia nie je výnimkou. Dominuje jej príbeh strateného denníka (The Lost Notebook), ktorý autori náhodou našli na blšom trhu v Paríži.

 

Inšpirácia na outfit (Adam Fashion Blog)

 

Keď sa plnia sny..

Spolu s priateľmi a deťmi sme strávili jedno nádherné, lenivé popoludnie vo Wiegerovej vile. Nebola za tým žiadna výnimočná slávnosť či týždne plánovaná udalosť a o to viac sme si to užili. Ďakujem(e). 

 

 

In riding a horse, we borrow a freedom...

 

Predstavujeme GOSOAKY

Zakladatelia holandskej značky GOSOAKY zistili, že každý môže mať rád dážď.  Keďže dážď je bežnou súčasťou každodenného života v Holandsku, prečo si ho neužiť? GOSOAKY verí, že prehánka alebo dve nemusia hneď pokaziť inak dobrý deň. Prinášame Vám časom a dažďom overenú kolekciu oblečenia do dažďa v holandskom dizajne, s čistými líniami a nádhernými detailami. GOSOAKY vzdáva hold všetkým deťom, ktoré milujú dobrodružstvá na čerstvom vzduchu a ich rodičom, ktorí majú radi svoje deti  pekné, ale hlavne suché :-) Lebo ako sa hovorí, dážď - to sú iba z neba padajúce konfety :-)

 

 

Inšpirujte sa..

 

Gray Label AW16: Nespútaná Červená Zem

Putujúc po úzkych prašných cestách, sme ich našli rozprestierajúce sa medzi kamennými múrmi, putujúcimi stádami oviec a mohutnými siluetami storočných stromov - opustené polia, Červenú Zem. Objavte s nami novú kolekciu značky Gray Label, inšpirovanú divokou scenériou a farbou Červenej Zeme, ktorú predstavila táto holandská značka ako novú farbu nasledujúcej sezóny.

 

 

Spring Teasing s Idou Sandor

Dňa 26. mája 2016 sa v hoteli Double Tree by Hilton v Bratislave konala módna prehliadka módnej návrhárky Idy Sandor, na ktorú sme boli pozvané aj my, Alice&Alice

 

S nálepkou Babyccinokids

S radosťou Vám oznamujeme, že sme sa stali súčasťou rodiny Babyccino Kids a s hrdosťou nesieme ich prestížny znak na našom eshope. 

 

 

Letné pásiky

 

Fotoeditoriál

Ako by povedal klasik, fotografie sú ilúzie a sú dôkazom toho, že v daný moment, aj keď iba len na jeden úder srdca, je všetko perfektné. 

 

 

Pripravení na prázdniny

Hurá! Leto je takmer tu a s ním aj zaslúžené prázdniny a dovolenky. Ak hľadáte inšpiráciu, čo by tento rok určite nemalo chýbať v dovolenkovej výbave Vašej malej slečny, pripravili sme pre Vás pár tipov.

 

Motoreta: Sun - Salt - South

Inšpirovaná architektúrou a umením, Motoreta je originálna, nezávislá španielska značka so sídlom v Seville. Popularitu si získala najmä vďaka hravému modernému dizajnu a vysokokvalitným materiálom. Všetky Motoreta produkty sú citlivo vyrobené v Andalúzii s ohľadom na ochranu životného prostredia. Nová kolekcia na jar/leto 2016 Vás zavedie do slnečnej Andalúzie.

 

FARMERS by Little Creative Factory

Nová kolekcia od španielskej značky Little Creative Factory - Farmers - je splneným snom autorky, vracajúcim ju späť k detstvu, k jej koreňom. Autorka poňala kolekciu ako poctu Zemi, základu celého života. 

 

Fashion Revolution

Pred pár týždňami ste nás mohli stretnúť v Cvernovke na Fashion Revolution Day. Pre tých, ktorí ste nemali možnosť prísť sa pozrieť, sme pripravili malý "foto flashback". Who made your clothes?:) 

 

Going online...

Lifestylový časopis Evita oslavuje jeden rok a pri tejto príležitosti pripravili špeciálne narodeninové vydanie, ktoré v týchto dňoch nájdete v novinových stánkoch.

 

True colours of Macarons (photo editorial by Adam Fashion Blog)

 

Šťastný Nový rok! (foto z titulky)

Rozhodnutie a odhodlanie, dlhé hodiny diskusií, brainstormu a socializácie, veľa kávy, ešte viac kávy, práca do neskorých nočných hodín, organizácia našich malých eventov, obrovská podpora rodiny a kamarátov, spoznávanie nových ľudí, ktorí ako keby patrili do nášho sveta odjakživa - taký bol náš rok 2015. V roku 2016 máme veľa plánov a ambícií a želáme si, aby bol úspešný pre nás, pre Vás, pre všetkých. #‎PF2016 

Za foto ďakujeme UNDYPHOTO a  Dorota&Greta 

 

Štedrá večera

Mysteriózna Štedrá večera na neobývanej povale? :-) Pozrite si krásny fotoeditoriál od LeMini a ok, sister

 

Adventný brunch v Grand Hotel River Park

V bratislavskom hoteli Grand Hotel River Park sa uskutočnil počas zlatej nedele špeciálny adventný brunch. Na hostí čakalo aj prekvapenie v podobe malej detskej prehliadky modelov Alice&Alice. 

 

 

Baby, it's cold outside!

Prituhlo nám, pozrite sa na náš výber najštýlovejších a najteplejších čiapok v našej ponuke. Určite si vyberiete :-)

 

Nová značka Minimu

Milí zákazníci,
predstavujeme Vám novú značku, Minimu, ktorá je charakteristická jednoduchými a čistými líniami a kvalitnými materiálmi. Táto talianska slow fashion značka vyrába praktické, ale zároveň veľmi pekné a štýlové oblečenie pre deti do 10 rokov.

 

A&A Adventný kalendár

Vyhnite sa predvianočnému stresu, nakupujte v pohodlí domova a využite adventnú zľavu vo výške 20% na všetok tovar v našej ponuke. Zľavu nie je možné kombinovať s iným kupónom. Navyše, poštovné SK a CZ je zadarmo. Akcia trvá do 15.12.2015 vrátane. Kód ADVENT2015.

 

Adventný nedeľný brunch v Grand Hotel River Park

Milé zákazníčky,
ak si myslíte, že jedlo a móda nejdú dohromady, príďte sa zabaviť na špeciálny adventný brunch, ktorý organizuje Grand Hotel River Park už 20. decembra. Príďte si s rodinou oddýchnuť, dobre sa najesť a pozrieť si vybrané modely zimnej kolekcie Alice&Alice naživo. Pre každú rodinu sme pripravili darčekovú poukážku v hodnote 20 EUR na nákup na www.aliceandalice.sk. Potrebná je rezervácia vopred na uvedenom telefónnom čísle.

 

A&A Adventný kalendár: Získajte poukážku 20 Eur na Váš ďalší nákup

Nakúpte nad 50 Eur a získajte poukážku v hodnote 20 Eur na Váš ďalší nákup. Táto ponuka sa vzťahuje na všetky nákupy nad 50 Eur urobené dňa 9.12.2015. Zľava je platná do 31.12.2015. 

 

 

Outfit pre mini ľudí od TONBOGIRL

 

Foto z titulky

Dorotka a Grétka majú oblečené anjelské pyžamká od Amiki Sleepwear

 

Poštovné zadarmo

Oslávte s nami príchod Vianoc! Od dnešného dňa až do odvolania akcie je poštovné na Slovensko a do Čiech zadarmo. Doplnili sme zásoby bestsellerov a naskladnili sme pre Vás aj nové produkty. Nezabudnite sa tiež zaregistrovať, aby ste dostali kód na zľavu 10% na jeden nákup.

 

Advent s Alice&Alice

A&A Adventný kalendár: Oslávte s nami príchod Vianoc každý deň jedinečnou špeciálnou ponukou alebo zľavou. Sledujte nás online na Facebooku a Instagrame

 

LeMini zimný editoriál

Šikovný online magazín o detskej móde pre moderné slečny, mamy a dámy, LeMini.sk, predstavuje prvú sériu zimného editoriálu - aj keď bez snehu, hlavne že na saniach a štýlovo! Celý príspevok nájdete TU

 

Vianoce sa blížia.. foto z titulky

Prajeme všetkým krásne adventné obdobie..

Grétka má na sebe rozkošné Mini Dressing podkolienky

 

Malá hráčka

 

Oslavujeme prvý mesiac!

Presne pred mesiacom sme pre Vás na trh priniesli Alice & Alice, detský online concept store, v ktorom sa stretáva najtrendovejšia svetová detská móda s najkvalitnejšími výrobkami a top službami. Chceme pritom byť viac než len ďalší obchod s detskou módou - chceme byť miestom skutočnej inšpirácie. Viac o našej filozofii, trendoch v detskej móde a význame spojenia “slow fashion" sa dozviete vo videu z uvádzacej akcie nášho brandu na slovenskom trhu.

 

Čierny piatok!

Pre všetkých zákazníkov sme pripravili špeciálnu zľavu vo výške 20% na celý sortiment. Pri nákupe je potrebné zadať kód BLACKFRIDAY20. Kód nie je možné kombinovať s inými zľavami a akciami. Zľava trvá od piatku 27.11 do nedele 29.112015. Prajeme Vám príjemné a pohodlné nakupovanie.


 

Štastné rána u Doroty a Gréty

Dorota&Greta vtipne píše o ich ničím nerušených sobotných ránach :-) v 'našich' flanelových pyžamkách


 

 

Dino Adam :-)

Mikina pre chlapcov aj dievčatá s dinosaurím podtónom. Grrrrr!

Za fotky a recenziu ďakujeme Adam FashionBlog

 

Wear a smile everyday

Tip A&A:Nemusíte vedieť pilotovať lietadlo, aby ste sa nechali unášať na krídlach fantázie. Táto superpraktická štýlová čiapka vás do krajiny snov prenesie zakaždým, keď si ju váš drobec nasadí. Vhodná pre dievčatá aj chlapcov. Za foto ďakujeme Adam Fashion Blog.

 

 

Výber vianočných darčekov (1)

Vianoce sa blížia a všetci už vymýšľame a nakupujeme darčeky pre našich najbližších. V Alice&Alice vieme, že inšpirácie nie je nikdy dosť, a preto vám prinášame tipy na tie najkrajšie darčeky pre deti. Dnes ponúkame najklasickejšiu klasiku pre najmenších, chlapcov aj dievčatá. Pohodlne sa usaďte a listujte :-)

 

Smudgetikka

Keď Smudgetikka zdieľa náš príspevok  #madeourday

 

 

 

Dance like everyone's watching

Perfektný dres pre všetky malé baleríny a tanečnice. Láska na prvý pohľad!

 

We are such stuff as dreams are made on...William Shakespeare

AMIKI SLEEPWEAR

Nočné košieľky pre malé princezné a flanel taký jemnučký, že v ňom chce snívať každá víla - také sú pyžamká od Amiki Všetky Amiki produkty sú vyrobené z vysokokvalitnej bavlny, hodvábu a vlny. "Vintage" dizajn je doménou mamičky dvoch dcér, ktoré sa aktívne podieľajú na kreatiívnom procese tvorby, a preto spokojnosť detí s produktom je 100% zaručená. Pyžamká sú vyrobené v Estónsku.

 

Snívajte s A&A: Vintage kabát od LCF

Vráťte sa  späť v čase v tomto jedinečnom kabáte, ktorý je splneným snom! Nielenže je originálny a elegantný, ale zároveň aj dokonale vaše malé Alice z Krajiny zázrakov zahreje.

 

A&A Predstavuje: Ateliér Atsuyo et Akiko, New York

Dvojica newyorských návrhárov - Atsuyo Yang a Akiko Mukae - vytvorila jedinečnú kolekciu detského oblečenia a doplnkov s  dôrazom na svet fantázie a rozprávok. Yangove vzdelanie v oblasti módneho dizajnu a Mukaeho v oblasti výtvarného umenia vytvárajú dokonalú kombináciu predpokladov pre skĺbenie skúseností a talentu do formy, ktorá pomáha vdýchnuť život ich vlastnému imaginárnemu svetu v podobe neopakovateľnej detskej módy.

 

Tip A&A: Motoreta šaty Isle

Tip A&A: Nežný vzor a úchvatný golier; tieto šaty si vás isto získajú tak, ako si získali nás!

 

Predstavujeme Vám značku Macarons

Macarons je nemecký rodinný biznis, ktorý sa snaží v detskej móde rozvíjať, inovovať a využívať iba najlepšie organické materiály bez škodlivých chemických prísad. Originálny a minimalistický dizajn v superkvalitnom prevedení je jednoznačnou voľbou nastupujúcej novej avantgdardy. Všetky produkty sú 100% vyrobené v Nemecku a testované v Macarons ateliéri v Stuttgarte. 

 

Múr našich lások

Na konci ulice stál múr našich lások..

 

A&A Predstavuje: MOTORETA

Inšpirovaná architektúrou a umením, Motoreta je originálna, nezávislá španielska značka so sídlom v Sevile. Popularitu si získala najmä vďaka hravému modernému dizajnu a vysokokvalitným materiálom. Všetky Motoreta produkty sú citlivo vyrobené v Andalúzii s ohľadom na ochranu životného prostredia.

 

Keep calm and love blue

Rozkošné podkolienky, ktoré si zamilujete Vy aj Vaši najmenší! Či už ich budete nosiť doma alebo si ich oblečiete na vychádzku nepochybne budú hitom. V zime odporúčame nosiť na pančušky.

Za fotografiu ďakujeme  Dorota&Greta Blog

 

Free Shipping

Naskladnili sme pre Vás nové produkty a pri príležitosti uvedenia našej značky na trh Vám teraz ponúkame poštovné zadarmo na Slovensko a do Čiech. Táto akcia je časovo ohraničená. Nezabudnite sa zaregistrovať, aby ste dostali aj kód na zľavu 10% na jeden nákup.

 

 

Čajová party Alice&Alice

Takto sme sa vynorili na svetlo sveta… Rannú čajovú party sme si užili, poďme teraz spolu objavovať  Zázračnú krajinu. Vitajte v Alice&Alice!

 

 

 

Adam Fashion Blog pre Alice&Alice

Mali sme tú česť obliecť z Adam Fashion Blog do outfitu Macarons. Vraj si ho nechcel vyzliecť. Však mu pristane? 

 

 

Alice&Alice v Little Creative Factory

Jedinečný koncept z Barcelony, Little Creative Factory, si postupne získava srdcia nadšených fanúšikov po celom svete, vrátane hollywoodskych celebrít. Majiteľka značky s oblečením pre tie najkreatívnejšie mysle prevne verí v pomalú udržateľnú lokálnu výrobu, ktorá chráni životné prostredie pre ďalšie generácie.

 

 

O nás

Pre nás v Alice & Alice život nie je vždy taký, ako sa na prvý pohľad zdá. Zbožňujeme všetko, čo je iné a neobyčajné. Veríme v silu snov a fantázie. Chceme, aby svet okolo nás bol lepším a krajším miestom.

Veríme, že deti sú tým najlepším, čo na svete máme. Sme tiež presvedčení, že ich vzdelávaním v otázkach štýlu a vkusu už teraz, v detskom veku, obohacujeme ich životy a životy nás všetkých, aj do budúcnosti.

A to je jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli založiť Alice & Alice – jedinečné online miesto, kde sa stretáva najtrendovejšia detská móda s najkvalitnejšími výrobkami a top službami. Chceme pritom byť viac než len ďalší detský “online concept store” - chceme byť miestom skutočnej inšpirácie.

Móda pre nás nie je iba o najnovších trendoch. Je tiež o pocitoch a emóciách, o ktoré sa chceme podeliť. Veríme, že šaty sú odrazom človeka alebo aspoň toho, aký by človek chcel byť. Tým, že venujeme extra úsilie výberu správneho oblečenia a hračiek pre naše deti, pomáhame budovať ich osobnosti. Vzdelávame ich v otázkach vkusu a učíme ich, aká je skutočná hodnota vecí.

Aj keď si uvedomujeme, že “mainstreamová” móda je súčasťou našich každodenných životov, v Alice & Alice chceme ponúknuť alternatívu. To je jeden z dôvodov, prečo v našej ponuke nájdete najmä produkty vyrobené lokálne, udržateľne a ekologicky.  Vysoká kvalita materálov je samozrejmosťou.

Sme veľkými fanúšikmi “slow fashion”, čo reprezentuje aj výber našich kľúčových dodávateľov vrátane mien ako Little Creative Factory, Motoreta alebo Macarons. Zároveň však aj pozorne sledujeme najnovšie top trendy v detskej móde, a preto v našej ponuke nájdete aj skutočné vychytávky, ako sú napríklad podkolienky od Mini Dressing alebo avantgardné kúsky pre najväčších fajnšmekrov od dvojice newyorských dizajnérov Atsuyo et Akiko.

Pridajte sa teda k nám na dobrodružnej ceste do našej malej Krajiny zázrakov, pohodlne sa usaďte a vychutnajte si zázitok z nakupovania u nás. Dúfame, že Vy, ako aj Vaši malí “trendsetter-i” si to skutočne užijete!


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia