Keď sa plnia sny..

Kategórie
 
 
 

Pinterest - aliceandalice.sk Instagram - aliceandalice.sk Facebook - aliceandalice.sk

 
 
 
 

Keď sa plnia sny..

Spolu s priateľmi a deťmi sme strávili jedno nádherné, lenivé popoludnie vo Wiegerovej vile. Nebola za tým žiadna výnimočná slávnosť či týždne plánovaná udalosť a o to viac sme si to užili. Ďakujem(e). 

 

Wiegerova vila z roku 1921 sa nachádza iba cca. 6 km od Bratislavy nad Svätým Jurom, medzi voňavými vinicami a lesom Malých Karpát. Štýlovým mobiliárom, rozprávkovou, až priam provensálskou záhradou a starobylými kamennými schodmi s tajomnou bránou, Vás  prenesie v čase a priestore a svojim návštevníkom poskytne nevšedný zážitok na celý život.

#SplnilSaMiSen #dakujem. 

 

 

V ten večer sme mali prach na nohách, strapaté vlasy, iskru v oku a úsmev na perách :-) 

P.S. Aj toto leto malo svoj príbeh v znamení mora, hôr či len bezcieľneho túlania sa po rozpálenom meste. Ako mamy a zakladateľky značky Alice&Alice sme spolu s deťmi skúšali rôzne kúsky, ktoré máme v ponuke 'na vlastnej koži'. Deti si obľúbili nielen bavlnené šaty, ale objavili sme aj čaro ľanového plátna. Ako mamy sme sledovali, ako sa oblečenie udržiava a ako vyzerá po x-tom praní - a že sme mu teda dali zabrať! Tiež sme pozorne vypočuli akúkoľvek spätnú väzbu, ktorú sme dostali od Vás, našich zákazníkov.   Zodpovedne môžme prehlásiť, že si stojíme za kvalitou produktov, ktoré ponúkame. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia