null

Kategórie
 
 
 

Pinterest - aliceandalice.sk Instagram - aliceandalice.sk Facebook - aliceandalice.sk

 
 
 
 

Little Creative Factory AW18-19: Horizons

Príbeh najnovšej kolekcie španielskej značky Little Creative Factory sa odohráva pod jasným zimným slnkom, kde sa nekonečná, tmavomodrá obloha stretáva s hrdzavočervenou zemou, hory s oblakmi a nebo s morom. Je to príbeh mladého dievčaťa naboso bežiceho svetom, ktorý zdanlivo nemá žiadne hranice. Jej pohľad je upretý na nekonečný, meniaci sa horizont. Ten v nej vzbudzuje neobyčajnú nádej a nové možnosti. 

Hlavná hrdinka skúma nekonečný horizont plný dobrodružstiev a príbehov, ktoré ešte neboli vypovedané. Studená voda jej obmýva nohy a prsty si zabára hlboko do čierneho vulkanického piesku. 

Skláňa sa, aby zdvihla mušľu, potom ďalšiu a ďalšiu. Línia oslepujúceho svetla tancuje na hladine vody a tiahne sa tak ďaleko, ako len oko dovidí. Zrazu je do pol pása vo vode a jej ľanové šaty sa vznášajú okolo nej. 

Rozbehne sa a preskakuje cez túto skalnatú svetlom zaliatu krajinu. Jej svet nemá žiadne hranice a je plný možností. Je to miesto, ktoré môže donekonečna skúmať a kde sú prírodné živly jej jedinými spoločníkmi. Každý deň je cestou objavovania a hľadaním nových horizontov. 

Little Creative Factory v novej kolekcii používa naturálne farby, ktoré odrážajú žiarivé odtiene nádhernej prírodnej scenérie. Tradičné ľanové a bavlnené kúsky dopĺňa nový sortiment prešívaných stihov a štýlov.

Pozývame Vás pozrieť si novú kolekciu Little Creative Factory.  Pohrajte sa s jednotlivými kúskami, kombinujte, skúšajte a vytvorte si svoj vlastný štýl. Táto kolekcia predstavuje svet plný nádeje a je, ako inak, poctou našim deťom, cestám, na ktoré sa vydali a novým horizontom, ktoré  sú pre ne stále otvorené. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia