Louise Misha: Boho štýl

Kategórie
 
 
 

Pinterest - aliceandalice.sk Instagram - aliceandalice.sk Facebook - aliceandalice.sk

 
 
 
 

Louise Misha: Boho štýl

Tešíme sa, že pre vás máme opäť niečo úplne nové! Bohémska značka Louise Misha si popularitu získala vďaka jedinečnému 'boho-chic' dizajnu. Bohémsky alebo Boho štýl čerpá inšpiráciu v ľudovch kultúrach po celom svete a dal by sa definovať ako ženský, uvoľnený, oslavujúci prírodu a prirodzenosť.  Boho štýl je niečo, čo nie je presne zadefinované, ale je tak trochu retro, pripomínajúc deti kvetov a hippies,  či indiánsky a country štýl. Jedno je však isté - úplne si ho zamilujete!

  Nehľadajme strohý minimalizmus a eleganciu, do boho štýlu patria farby, kvety, strapce, brmbolce, volány, čipky a vzory. Ako doplnky sa nosia veľké klobúky, výrazné okuliare, čelenky či kabelky.Dlhé rozviate vlasy, akoby sme sa práve vrátili z pláže a nezabudnime si zapliesť do vlasov zopár vrkôčikov...Korálky okolo kotníkov a zápästia či do vlasov a môžeme vyraziť do ulíc užívať si sladký a bezstarostný život.


Vo svojich kolekciách Louise Misha kultivujú bohémskeho ducha poézie každodenného života vo svete detí, ale aj dospelých a inšpirujú nás, aby sme sa nevzdávali svojich ideálov a neprestávali objavovať krásy rozličných kultúr tohto sveta.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia