S nálepkou Babyccinokids

Kategórie
 
 
 

Pinterest - aliceandalice.sk Instagram - aliceandalice.sk Facebook - aliceandalice.sk

 
 
 
 

S nálepkou Babyccinokids

S radosťou Vám oznamujeme, že sme sa stali súčasťou rodiny Babyccino Kids a s hrdosťou nesieme ich prestížny znak na našom eshope. 

 

Myšlienka založiť detský online concept store sa v nás rodila pomerne dlho. Inšpirované internetom a sociálnymi sieťami sme si uvedomili, že trendy v detskej móde v 'západnej' Európe sú úplne iné, ako tie u nás a že veľká časť rodičov sa cíti byť zahltená štandardnou ponukou obchodov a hľadá k nej alternatívu. 

Práve inšpirácie na portáli Babyccino Kids nám vniesli prvé myšlienky založiť si vlastný eshop. 

Zakladateľky tohto úspešného portálu sa stretli v roku 2005 v Londýne a spriatelili sa pri zdieľaní spoločných chvíľ sa materskej dovolenke. V roku 2007 sa ich cesty rozišli, ale našli zaujímavý spôsob, ako spolu naďalej zdieľať rodičovské a cestovateľské skúsenosti, objavy, tipy a nápady - a to prostredníctvom spoločného blogu Babyccino Kids.

V roku 2011, motivované výrazným posunom na trhu s detským oblečením, hračkami a doplnkami, posunuli sa o úroveň vyššie a blog pretransformovali na portál o trendoch, móde, dizajne v detskom biznise, ale blog ostal naďalej neoddeliteľnou súčasťou Babyccino Kids a je veľmi obľúbený na celom svete.

Team, ktorý stojí za týmto projektom, prísne a starostlivo vyberá značky a eshopy, ktoré odprezentuje na svojej stránke a sme rady, že sme sa mohli stať ich súčasťou.

Ako zaujímavosť by sme Vám rady dali do pozornosti jednu zo zakladateliek Babyccino Kids - sympatickú Courtney Adamo, ktorá minulý rok opustila istotu domova v Londýne a vydala sa spolu s manželom a 4 deťmi na cestu okolo sveta. Ich cestu môžete sledovať TU

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia